Evelina Adakauskienė

Psichologė-psichoterapeutė
Psichologė Evelina Adakauskienė
Psichologė Evelina Adakauskienė

Savo profesinę praktiką pradėjau 2014 m. Vilniaus miesto psichikos sveikatos centre, dienos stacionare ir Krizių įveikimo centre. Daugiau praktikos įgijau VšĮ Centro Poliklinikos psichikos sveikatos klinikoje.
Nuo 2020 metų dirbu tik privačioje praktikoje Vilniuje, Ukmergėje ir internetu. Savo darbą supervizuoju, dalyvauju mokymuose, konferencijose.

Mano specializacija - klinikinė psichologija. 2022 metais įgijau psichodinaminės krypties grupių psichoterapeutės kvalifikaciją. Individualiame darbe man taip pat artimiausias psichodinaminis požiūris.

Dirbdama remiuosi Lietuvos psichologų sąjungos etikos kodeksu, esu sąjungos narė. Šioje organizacijoje esu LGBTQIA+ psichologijos grupės narė.
Taip pat esu Lietuvos grupinės analizės draugijos narė.

psichologo konsultacijos - mano požiūris į darbą
psichologo konsultacijos - mano požiūris į darbą

Į kiekvieną atėjusį žiūriu su pagarba - kaip į kolegą, bendrakeleivį, savo gyvenimo ir savo poreikių ekspertą. Dėl to nuo patarimų ar atsakymų - ką daryti - paprastai susilaikau. Esu įsitikinusi, kad šie atsakymai visada paaiškėja, kai pakankamai įsiklausome į save ir patikime, kad mūsų poreikiai yra svarbūs, emocijos turi teisę būti ir yra reikalingos, o mes - verti būti išgirsti.
Esu čia tam, kad padėčiau Tau įsiklausyti į save, iškelti sau svarbius klausimus, pastebėti, kas ir kodėl Tau trukdo jaustis laisvai ir ramiai.
Tuo pačiu, jei bendro darbo eigoje pastebiu, kad reikėtų papildomos pagalbos ar galėtų praversti koks nors konkretus veiksmas ar pratimas, visada tai pasiūlau.

KITI PROJEKTAI

Saviterapija.lt rašymo terapijos užduotysSaviterapija.lt rašymo terapijos užduotys

Kviečiu susipažinti su kitu mano projektu. Saviterapija.lt - vieta, kurioje galite surasti ir lengvai įsigyti įvairių priemonių psichologinei higienai - nuo terapinio rašymo iki poros iššūkio ar vaikų emocijų reguliacijos įrankių.

Šį projektą pradėjau, nes tikiu, kad galime kasdien daug padaryti dėl savęs ir savo vidinės būsenos. Mažais žingsneliais judėti link geresnės savijautos, didinti savo atsparumą sunkiems gyvenimo įvykiams.

Jei psichoterapija - namų remontas, tai Saviterapija - kasdienė jų priežiūra, kad juose būtų gera gyventi.

Pasikalbėkime